Nasza misja:

    Naszą misją jest stworzenie wiarygodnej i innowacyjnej w rozwiązaniach firmy informatycznej dostarczającej wysokiej jakości usługi, sprzęt i oprogramowanie dla biznesu.

Profil firmy:

    Firma Anko System powstała w 1988 roku. Od samego początku działalności nastawieni jesteśmy na profesjonalną obsługę podmiotów gospodarczych w zakresie zarówno doradztwa, jak i sprzedaży rozwiązań oraz usług informatycznych. Dzięki ponad 23 letniej historii w oferowanych przez nas rozwiązaniach znalazły się usługi infrastrukturalne i serwisowe. Pozwala to tym samym zapewnić Klientom pełną obsługę w zakresie biznesowym, informatycznym i technologicznym. 

    Wieloletnia współpraca z dużą grupą producentów o światowej renomie jest potwierdzeniem naszych najwyższych standardów, naszej efektywności pracy jak również innowacyjnego oraz indywidualnego podejścia do każdego  Klienta.

Gwarantujemy: dostęp do aktualnych informacji handlowych i technicznych, autoryzowany serwis oraz specjalistyczne, dostosowane do potrzeb każdego odbiorcy usługi.

   O sukcesie Anko System decyduje doskonałe połączenie świadomego biznesu z intensywnym rozwojem. Potwierdzeniem osiągniętych sukcesów są zdobyte w ostatnim czasie tytuły: „Gazela Biznesu” za rok 2010 przyznane przez „Puls Biznesu” dla najdynamiczniej rozwijającej się firmy, przy zachowaniu zdolności finansowych oraz „Diamenty Forbesa” za wspomniany powyżej rok przyznany przez miesięcznik „Forbes” w tej samej kategorii.

    Zdobyta jak i ciągle rozwijana przez nas wiedza w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem oraz zadowolenie naszych Klientów pozwala nam być liderem na rynku firm informatycznych.

Zapraszam do korzystania z naszych usług, osiągnijmy wspólnie sukces w biznesie.